השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
DA-Vision
view counter

אליפות הקיץ של ישראל בשחייה לנוער ובוגרים

מאת: 
יונתן ורטיקובסקי
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
25.07.10
במשך חמישה ימים (21-25.07) התקיים אחד האירועים המרכזיים של ענף השחייה בארץ. אליפות הקיץ לנוער ובוגרים (מגיל 15 ומעלה). במשך חמישה ימים היה חם בבריכה האולימפית במכון וינגייט, אפילו חם מאוד.

עשרת שחייני מ.א. הגליל העליון הביאו הרבה כבוד למועצה ולכל תושבי הגליל. הם הראו שאפשר התקדם ולהתפתח בענף השחייה גם בפריפריה.

אביב דרומי בן ה- 16 מקיבוץ עמיעד, הכוכב המרכזי של הגליל שמר על מעמדו כאלוף ישראל במשחי החזה. דרומי השתתף בשלושת המקצים 50, 100 ו- 200 מ' וזכה בשלוש מדליות זהב. בכל אחד מהמקצים הוא קיזז את שיאיו האישיים.
בנוסף לזה, דרומי השתתף גם במקצה 200 מ' מעורב אישי, קבע שיא אישי חדש של 2:18 דק', הגיע למקום הרביעי כשהוא רחוק רק בשנייה ממדליה.


 


אביב דרומי (באמצע)

 

 
עפרי קדוש, בן 15 מקיבוץ יפתח, אחד הכשרונות המבטיחים הגדלים בגליל חזר מאליפות זו עם שלוש מדליות: אחד כסף ושתיים ארד.
מדליית הכסף של קדוש הגיעה במקצה 200 מ' גב, כשהוא מפספס את מדליית הזהב בפחות משנייה!! קדוש עצר את השעונים בתוצאה יפה של 2:16 דק'.
במקצה הארוך והקשה 400 מ' מעורב אישי קדוש הגיע למקום השלישי בתוצאה יפה של 4:55 דק'. מדליית הארד השנייה של קדוש הגיעה במקצה 100 מ' גב, כשהוא קובע תוצאה יפה של 1:04 דק'.

 


עפרי קדוש

 

גילי רוזנבלט, בת 16 מקיבוץ שמיר, אחת השחייניות המהירות בגליל כיום, זכתה במדליית ארד במקצה 50 מ' חופשי. רוזנבלט עצרה את השעונים בתוצאה מדהימה של 28.18 שנ'. בהצגת הערב כשגילי שחתה עם הבוגרים, היא הגיעה למקום החמישי ושוב שברה את שיאה האישי. בערב גילי קבעה תוצאה של 27.87 והגיעה למקום החמישי. רוזנבלט גם שחתה יפה מאוד את המקצה 100 מ' חופשי, כשהיא עוצרת את השעון לאחר 1:00 דק' ומגיעה למקום הרביעי.


גילי רוזנבלט


 
 
עמית אזולאי חזר מאליפות הקיץ עם ארבע מדליות. לפיכך, בכל מקצה שאזולאי השתתף בו הוא זכה במדליה. במדליית הכסף זכה אזולאי במקצה 800 מ' חופשי, כשהוא שוחה יחדיו עם הבוגרים והיחיד שעוקף אותו הוא מיכאל דימיטרייב, שגדול מעמית בשבע שנים. אזולאי סיים את המקצה בתוצאה יפה של 8:28 דק'. במקצה הארוך 1,500 מ' בסגנון החופשי גם שחה אזולאי עם הבוגרים והגיע שלישי, בתוצאה של 16:16 דק'.
במקצה 400 מ' חופשי הגיע אזולאי שלישי כשהוא עוצר את השעונים לאחר 4:07 דק' ובמקצה 200 מ' פרפר אזולאי גם הגיע שלישי לאחר שהוא עוצר את השעונים בתוצאה של 2:09 ורחוק רק בשנייה מהמקומות הראשונים.
 

 


עמית אזולאי

 

 
בנוסף לכך השתתפו גם ניב דוד, גיא סולניק, נוי קלישר, שרה קטן, ארז כהן ותמר קפלן.
האליפות הייתה בינונית עבור שחייני הגליל. חלק הצליחו לקזז שיאים אישיים ולשפר מיקומים וחלק לא, אבל ככה זה בספורט, פעם הולך ופעם לא.

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital