השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
א.א אורטופדיה וספורט
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter

ליגה אזורית בכדורסל גליל עליון 2019 - לוח משחקים

מייסטר שיווק פירות - טרי עסיסי איכותי

 

דף הבית נותני חסות סגל השחקנים שיטת המשחקים
לוח משחקים טבלה תקנון דף קשר

שלב הבתים






מחזור 1
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - עמיר/שמיר חופשי - -
20.6 20:00 ברעם סאסא ברעם 41-68
22.6 20:00 ראש פינה עמיעד / ק. צבי ראש פינה 55-69
22.6 19:30 דפנה יסוד / חולתה דפנה 73-39
22.6 19:00 גדות שדה נחמיה חולתה 35-63
           
מחזור 2
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - יסוד / חולתה חופשי - -
29.6 17:00 עמיעד / ק. צבי עמיר / שמיר איילת השחר 20-0
29.6 20:00 ראש פינה גדות ראש פינה 60-77
29.6 20:30 סאסא שדה נחמיה סאסא 48-81
29.6 19:30 דפנה ברעם דפנה 45-55
           
מחזור 3
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - ברעם חופשי - -
5.7 16:00 יסוד / חולתה עמיעד / ק. צבי חולתה 55-59
6.7 20:30 שדה נחמיה דפנה עמיר 90-47
6.7 18:30 גדות סאסא חולתה 52-66
10.8 19:30 עמיר / שמיר ראש פינה עמיר 93-62
           
מחזור 4
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - שדה נחמיה חופשי - -
12.7 16:30 עמיר / שמיר יסוד / חולתה עמיר 68-65
13.7 16:00 עמיעד / ק. צבי ברעם כפר גלעדי 20-0
15.7 20:00 ראש פינה סאסא ראש פינה 35-82
20.7 19:30 דפנה גדות דפנה 54-73
           
מחזור 5
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - גדות חופשי - -
19.7 15:00 ברעם עמיר / שמיר ברעם 59-70
20.7 20:30 שדה נחמיה עמיעד / ק. צבי עמיר 65-59
20.7 19:00 יסוד / חולתה ראש פינה חולתה 73-54
3.8 20:00 סאסא דפנה סאסא 75-42
           
מחזור 6
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - סאסא חופשי - -
26.7 16:00 יסוד / חולתה ברעם חולתה 55-57
27.7 19:30 ראש פינה דפנה ראש פינה 65-53
24.8   עמיעד / ק. צבי גדות כפר גלעדי  
    עמיר / שמיר שדה נחמיה עמיר  
           
מחזור 7
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - דפנה חופשי - -
3.8 18:00 ברעם ראש פינה ברעם 67-63
3.8 20:00 שדה נחמיה יסוד / חולתה עמיר 46-60
2.8 15:00 גדות עמיר / שמיר חולתה 0-20
1.8 21:00 סאסא עמיעד / ק. צבי סאסא 55-43
           
מחזור 8
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - ראש פינה חופשי - -
10.8 20:00 ברעם שדה נחמיה ברעם 37-72
10.8 17:00 עמיעד / ק. צבי דפנה מרום גולן 52-54
9.8 15:00 עמיר / שמיר סאסא עמיר 53-96
10.8 19:00 יסוד / חולתה גדות חולתה 42-67
           
מחזור 9
תאריך שעה בית חוץ אולם תוצאה
- - עמיעד / ק. צבי חופשי - -
17.8 19:00 דפנה עמיר / שמיר דפנה 56-77
17.8 20:30 שדה נחמיה ראש פינה עמיר 80-49
17.8 19:00 גדות ברעם חולתה 40-53
23.8 16:30 סאסא יסוד / חולתה סאסא  

פלייאוף

רבע גמר ראשון - 29-31.8

רבע גמר שני - 5-7.9

חצי גמר - 14.9

גמר - 21.9

מיד בסיום משחק הגמר, יתקיים טקס חלוקת פרסים וגביעים לאלופה, סגניתה ונבחרי העונה (מאמן, חמישייה וקהל העונה).

מבצע מיוחד לשחקני הליגה האזורית:

50% הנחה על מגוון הטיפולים בקליניקה של אורי רובין - רפואה סינית משלימה בכפר בלום. לפרטים נוספים הקליקו כאן!

 

מייסטר שיווק פירות




כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital