גוף חטוב ומעוצב ב- 20 דקות אימון פעם בשבוע! הצטרפו לעשרות מתאמנים שכבר רואים תוצאות! EMS PLUS ראש פינה
view counter
זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter
הליגה האזורית בכדורסל של הגליל העליון בחסות מייסטר שיווק פירות
view counter

ביה"ס לכדורסל הפועל גליל עליון - לו"ז אימונים

דף הבית הרשמה לו"ז אימונים צור קשר  
גנים א'-ב' ג'-ד' ה'-ו' בנות

 






שם הקבוצה מאמן/מורה שעות שעות  שעות אולם
שלוחת קריית שמונה - אולם הפיס 
גנים קריית שמונה זיו ברתנא       פיס קריית שמונה
א'-ב' קריית שמונה זיו ברתנא ג' 17:00     פיס קריית שמונה
ג'-ד' קריית שמונה זיו ברתנא ג' 16:00     פיס קריית שמונה
ה' -ו' בנות קריית שמונה מיכל אהרון ב' 17:15 ד'  17:15   פיס קריית שמונה
ה'-ו' פרחי ספורט קריית שמונה משה רחמים א' 16:00 ו' 12:30   פיס קריית שמונה
שלוחת תל-חי
א'-ב' תל-חי דרור שאודר ד' 14:30     תל-חי
ג'-ד' תל-חי יובל סגל ב' 15:15     תל-חי
ה'-ו' תל-חי יובל סגל א' 15:15  ה' 14:30   תל-חי
שלוחת עלי גבעה
א'-ב' הגושרים יובל סגל ה' 17:00     הגושרים
ג'-ד' הגושרים יובל סגל ה' 18:00     הגושרים
קט סל עלי גבעה מייקל ב' 18:30 ג' 13:30 ה' 15:00 כפר גלעדי
שלוחת לב העמק
שמיר גנים נטע בשן א' 16:30 שמיר   שמיר
א'-ב' שמיר  נטע בשן א' 17:30 שמיר   שמיר
לב העמק א'-ב' אלעד רביד ד' 15:15     נאות מרדכי
לב העמק ג'-ד' אלעד רביד א' 15:15     נאות מרדכי
בנות צפון ד'-ו' גל גילינסקי ו 9:00 עמיר   עמיר
קט-סל לב העמק נטע בשן ב' 15:15 ג' 17:00 ה' 15:15 נאות מרדכי
שלוחת עינת הגליל
א'-ב' עינת הגליל תומר ריזנמן ב' 15:15     הגומא
ג'-ד' עינת הגליל תומר ריזנמן ד' 15:15     הגומא
ד'-ו' עינת הגליל אסף בן זקן ב' 14:30 ד' 14:30   עמיר
שלוחת הגומא
א'-ב' הגומא תומר ריזנמן ב' 15:15     הגומא
ג'-ד' הגומא תומר ריזנמן ד' 15:15     הגומא
ב'-ד' ביפתח יואב אופניהם ג' 16:30     יפתח
קט-סל הגומא זיו ברתנא א' 15:15 ד' 18:30 ה' 15:15 הגומא
שלוחת מבוא גליל
א'-ב' חולתה עדי רוסו ג' 16:00     חולתה
ג'-ד' חולתה עדי רוסו ג' 17:00     חולתה
ד'-ו' בנות ארבל ארבל נריה א' 15:15 ה' 15:15   מבוא גליל
קט-סל מבוא גליל עומר טל ב' 15:15 ג' 13:00 ד' 15:15 מבוא גליל
קט-סל חולתה אלעד רביד א'  ד' ה' חולתה
שלוחת רמת כורזים
רמת כורזים א'-ב' שי קדוש ב' 15:00     רמת כורזים
רמת כורזים ג'-ד' בראל נקש ג' 12:30     רמת כורזים
שלוחת יסוד המעלה
גנים זיו ברתנא       יסוד המעלה
א'-ג' בנות מיכל אהרון ה' 16:15     יסוד המעלה
ד'-ו' בנות מיכל אהרון ה' 17:15     יסוד המעלה
שלוחת ברעם
קט-סל ברעם רון בוצר ב' 16:00 ג' 17:00 ד' 16:00 ברעם
אימוני מצויינות
מצויינות ה'-ו' מייקל קרפ ו'      
מצויינות ג'-ד' נטע בשן ו' 12:30      

 

לפרטים נוספים:
 
072-372-8319




כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital