גוף חטוב ומעוצב ב- 20 דקות אימון פעם בשבוע! הצטרפו לעשרות מתאמנים שכבר רואים תוצאות! EMS PLUS ראש פינה
view counter
מייסטר שיווק פירות
view counter
זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים, תוכים וארנבים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter

מועדון האופניים TNT גליל עליון

אכסניה ומתקני ספורט כפר בלום
view counter
יוגצ'ה - יוגצ'ה - גלידות יוגורט משובחות
view counter
Shay Dekel Store - סטודיו לעיצוב ותפירה בהתאמה אישית
view counter
הפיראט האדום - חנות הצעצועים הזולה בצפון!
view counter
דוגי סטייל - מזון וציוד לחיות מחמד, מספרה לכלבים וחתולים
view counter
מגזין אופניים - האתר השיתופי המוביל לרוכבים
view counter
המרכז לביטוח ספורטאים - יורם גרטי
view counter
מכבסת ורד - אנחנו מכבסים הכל!
view counter
איטליה הקטנה
view counter
מאמו - מוצרי תינוקות
view counter
Sweat Box קריית שמונה - אימון פונקציונאלי במתחם כושר חדשני בגליל העליון
view counter
עולם ומלואו - מוצרים לצימרים ומוצרי צריכה לשוק המוסדי
view counter
רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
בי אקטיב - ביגוד ספורט מקצועי
view counter
סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter
הגר - קונדיטוריית בוטיק ביתית
view counter

תוצאות מרוץ מעלות תרשיחא הבין לאומי 2012 - עלית

מאת: 
עידו סירקין
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
16.03.12
    Elite Men          
Place rider no Last Name First Name UCI Code Team Laps Total Time
1 5 LOO MARTIN EST19880409 A.S.D HARD ROCK MERIDA 6 01:59:31
2 10 SONNTAG BENJAMIN GER19800730 SKI-CLUB WILLINGEN 6 02:00:05
3 16 GOGOLEV MAXIM RUS19811026 CC ROMA MTB TEAM 6 02:01:29
4 8 TITARENKO DMITRO UKR19901123 ISD MTB TEAM 6 02:02:20
5 4 PECHENIN EVGENIY RUS19840414 FORWARD UDMURTIA 6 02:03:33
6 1 HIRANO SEIYA JPN19870515 bridgestone anchor 6 02:04:46
7 33 Haimy Shlomi ISR19890619 Focus MIG 6 02:07:07
8 13 HOLLENSTEIN TOBIAS SUI19820513 BISCHIBIKES 6 02:08:59
9 6 DJURDJIC BOJAN SRB19840513 SALCANO FACTORY TEAM 6 02:11:10
10 11 KOLLER RONNY SUI19920612 BISCHIBIKES 6 02:13:46
11 2 KOROLEV ANTON RUS19921216 FORWARD UDMURTIA 6 02:16:41
12 37 Oded Danon ISR19760404 CCC 6 02:20:15
13 3 BELOKRYLOV ALEXEI RUS19830930 FORWARD UDMURTIA 6 02:25:27
14 34 Eliad Daniel ISR19880520 CCC 5 02:00:12
15 38 Shaked Frank ISR19920717 CCC 5 02:02:26
16 30 Benjamin Schmidt ISR19910212 רוכבי ת"א TACC 5 02:03:23
17 36 Goldstein Roy ISR19930520 TEAMISGAV 5 02:18:52
18 35 Shimon Ron ISR19840403 ECO TEAM 4 01:39:44
19 31 Straschnow Noam ISR19810428 מועדון בשביל האופניים בגליל 4 01:48:00
20 9 RYSENKO SERGII UKR19800315 ISD MTB TEAM 3 00:55:57
DNF 7 MARIC ALEKSA SRB19910524 SALCANO FACTORY TEAM 2  
DNF 14 KAZANTSEV KIRILL KAZ19860417 TEAM KAZAKHSTAN 2  
DNF 32 Pekatch Dror ISR19810515 D.P TREK 1  
DNF 12 WICKI MICHEL SUI19910314 BISCHIBIKES    
DNF 15 SELEDKOV IVAN RUS19830105 CC ROMA MTB TEAM    
               
               
               
    Elite Women          
place rider no last name first name code uci team הקפות total time
               
1 56 Bar-Ziv Yuval ISR19930606 TNT גליל עליון 4 01:49:25
2 54 KROMPETS NATALIIA UKR19870215 ISD MTB TEAM 4 01:50:12
3 57 GOGOLEVA ELENA RUS19800711 CC ROMA MTB TEAM 4 01:51:35
4 51 DE JAGER NICOLETTA NED19830103 MPL SPECIALIZED MTB TEAM 4 01:52:01
5 53 NABEREZHNA KATERINA UKR19900916 ISD MTB TEAM 4 01:54:00
6 50 KONOVALOVA ANNA RUS19921120 FORWARD UDMURTIA 4 02:06:29
7 52 CRNOGORAC JOVANA SRB1920229 SALCANO FACTORY TEAM 3 01:50:25
8 55 Shub Idit ISR19800501 CCC 3 01:57:57
               
               
               
    Junior Men          
place rider no last name first name code uci team הקפות total time
               
1 62 MUZAFAROV RUSLAN RUS19940526 FORWARD UDMURTIA 5 01:53:53
2 60 SAWADA TOKI JPN19940112 bridgestone anchor 5 01:54:04
3 63 ZAVOLOKIN OLEKSII UKR19950106 ISD MTB TEAM 5 01:54:57
4 69 hason ofek ISR19940501 TNT גליל עליון 5 02:04:19
5 67 Niv Guy ISR19940308 TEAMISGAV 5 02:04:47
6 68 Shubi Omer ISR19940921 TEAMISGAV 5 02:08:40
7 71 KRISPIL AMIT ISR19951124 TEAMISGAV 5 02:08:46
8 61 PONOMAREV SERGEI RUS19940223 FORWARD UDMURTIA 5 02:13:01
9 72 ZASLER GAY ISR19950320 MASTERS HAIFA 4 01:58:11
10 66 alis ronen ISR19950503 CCC 2 00:42:31
DNF 65 Sagiv Guy ISR19941205 CCC 2  
DNF 70 Sharon Hen ISR19950526 עמק האושר 2  
DNS 64 kafri omer ISR19941024 CCC    
               
               
               
    Junior Women        
place rider no last name first name code uci team הקפות total time
               
1 81 Beltzer Meghan ISR19941227 TNT גליל עליון 3 01:21:22
2 80 levy adi ISR19950123 TEAM 500 WATT 2 01:30:22
DNF 82 Moran Tel-Paz ISR19940118 CCC 1  

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital