זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
מגוון מבצעים והנחות במיוחד לגולשי וספורטאי גליל עולה. סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter

תגובת אביעד דינור להחלטת ועדת המשמעת

מאת: 
אביעד דינור
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
17.04.07
אחרי שיחה רצינית וקולחת בין הנוכחים בלשכה, החליטה ועדת המשמעת לקיים משחק חוזר בין הקבוצות ביום שבת הקרוב למרות הערעור של הפועל דן.
 
רציתי להסביר את הרגשותיי בבוקר שלמחרת:
אינני מרוצה מההחלטה של ועדת המשמעת וגם אינני חושב שזאת החלטה צודקת. למרות הנימוקים של ראש המועצה ושל הנוכחים בחדר, אני חושב שנעשה פה עוול גדול, לא להפועל דן, אלא לכדורסל, לערכים ולמה שהספורט מסמל.
המוטו של הישיבה היה: "היה חכם ולא צודק". להפתעתי כמעט כל הנוכחים בחדר אמרו שלדעתם ההחלטה הצודקת היא לבטל וההחלטה החכמה היא לקיים, מה שגרם לי לאורך הלילה לחשוב במיטתי על ההבדלים בין חכם לצודק...
מאיפה נובעת החוכמה שלקיים משחק זה?? מה מוביל שופטים וצוות ועדת משמעת לחשוב באותו היום על הפסד טכני ולמחרת להחליט לחזור בהם?
אם זה שכל ישר אז מה קרה לערכים והצדק.
מה ימנע בעתיד קבוצה שוב לזרוק הכל על אדם אחד במקום לקחת מנהיגות ואחריות קבוצתית? מה המסר החינוכי האמיתי שעובר בהחלטה זו? האם חברות וחוסר אשמה של רוב השחקנים היא באמת הגורם למשחק חוזר??
ואם כבר דנים בחינוך... בעת אירוע אלים יש להפסיק מידית, לשים גבולות ברורים ויותר חשוב מזה, יש להבין שעוד אנשים מסתכלים, מקשיבים ולומדים מאותו אירוע. לדעתי מה שקרה פה ייצר מסר כפול ולא גבול ברור שמשפיע על כל הנוכחים.
 
לסיכום:
אני מקבל את ההחלטה של הוועדה כמו שאמרתי בדלתיים סגורות, אני לא מסכים איתה, אבל זהו דין הוועדה. לפעם הבאה בואו נלמד קצת יותר על צדק וחוכמה. ספורט זה לא כמו בכביש. בחינוך ובספורט הצדק צריך לנצח יותר מהחוכמה, כדי שבסוף הנהגים יגדלו להיות חכמים על הכביש ולא להפך. ואם תשאלו אותי ערכים אלו לא סותרים אחד את השני כשהם ברורים ומדויקים.
מקווה למשחק ספורטיבי, מהנה כמו ב- 30 דקות הראשונות של המשחק וגם לצדק.
 
בקשה קטנה ואחרונה:
כל מי ששיחק, שאימן, ששפט, שניהל ושבחר להתערב בתוצאות אנא עוד שעה של חשבון נפש.....
 
 
 
 
                                                                                             אביעד דינור
                                                                                       עוזר מאמן הפועל דן

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital