כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
מדרסי העטלף
view counter

עם הזרם בע"מ - פרוייקטים

תגיות:

פרוייקט שדרוג תשתיות בקיבוץ שדה נחמיה

כחלק מפרויקט שדרוג התשתיות בקיבוץ, ביצעה חברת “עם הזרם בע”מ” עבודות תשתית נרחבות בתחום החשמל, בזיקה למתווה מחלק חשמל היסטורי.

במסגרת עבודות אלו לקחה החברה חלק פעיל בתכנון העבודה יחד עם מהנדס החשמל. בוצעו עבודות נרחבות של חפירה, הנחת רשת כבלים תת קרקעית חדשה, בנייה וחיבור לוחות חלוקה חדשים ומערכת אספקה ומניית חשמל חדשה מהלוחות לצרכנים השונים במשק.

כמו כן, בוצעו עבודות ברשת המתח הגבוה הכוללות הרכבת מנתק על עמוד מתח גבוה קיים והזנת חשמל במתח גבוה לשנאי חדש שסופק והורכב ע”י עם הזרם במרכזית חשמל חדשה שנבנתה כולה על ידי החברה. המרכזייה כוללת  שנאי, מסדר מתח גבוה ולוח חשמל מתח נמוך ראשי.

הפרויקט התנהל בתאום מלא עם כל הגורמים בשטח הכוללים את כל הנוגעים בדבר ובתנאים לא פשוטים של ישוב חי ופועל תוך פגיעה מינימאלית בשגרת החיים בקיבוץ.

 

 

פרוייקט העתקת עמוד מתח גבוה עם שנאי בקיבוץ מעיין ברוך

בשלב ראשון סומן המיקום החדש של העמוד להעתקה, וסומנו התוואים החדשים של כבלי המתח הגבוה והמתח הנמוך בהתאם למיקום החדש. כמו כן, תוכנן וסופק על ידינו לוח חיבורים זמני לטובת חיבור בין כבלי המתח הנמוך הקיימים, שהגיעו מהמיקום הישן של העמוד, לבין כבלי המתח הנמוך החדשים שהורדנו מהעמוד במקומו החדש.

במסגרת עבודות ההכנה, לפני ביצוע העתקת העמוד, חפרנו ויצקנו את הבסיס לעמוד במקומו החדש, תוך הקפדה על פילוס ומיקום מדויק ביותר. יומיים לפני העתקת העמוד חשפנו את כבלי המתח הגבוה וחפרנו תוואי להנחתם במיקומם החדש.

עצם העתקת העמוד וחיבורו מחדש התבצעה ביום אחד, וכללה פרוק כבלים מהשנאי, פרוק השנאי והורדתו מהעמוד, העתקת העמוד וחיבורו לבסיסו החדש, העברת כבלי המתח גבוה והמתח הנמוך למקומם החדש, הרכבת השנאי וחיבור הכבלים.

כמו כן, בוצעה הארקה עדכנית לעמוד החדש והעבודה נבדקה ע”י מהנדס חשמל בודק לפני חיבור החשמל מחדש.

העבודה בוצעה ע”י  צוות גדול, מקצועי ומיומן, בסדר וביעילות מופתית.

 

 

פרוייקט החלפת מערכת מניית חשמל בקיבוץ שמיר

העבודה כללה החלפת מוני חשמל ישנים מסוגים שונים, שנקראו במרוכז ע”י מערכת קריאה מרחוק של “גביש”, במונים חדשים של חברת “סייטק”. השלמת רשת תקשורת אתרנט לקריאת המונים במרוכז, הפקת חשבונות חשמל לצרכנים בקיבוץ וקבלת מידע על בעיות בהספקת החשמל בנקודות חלוקה אסטרטגיות.

העבודה התבצעה תוך תכנון מדוקדק, יחד עם חשמלאי המשק ומנהל חברת חלוקת החשמל החדשה שהוקמה במשק, בהתאם למתווה “מחלק חשמל היסטורי”.

כדי למזער את ההפרעה למהלך החיים התקין במשק, הורכבו המונים החדשים מראש על פלטות עבודה בבית המלאכה של “עם הזרם” עם כל החיווט והציוד הנלווה, וההחלפה נעשתה בתזמון ובתאום מדוקדק ע”י פירוק הפלטה עם הציוד הישן מלוח החלוקה  והרכבת הפלטה המוכנה עם הציוד החדש. במקומות מסוימים שהיה צבר מונים גדול בארונות חלוקה מרכזיים, נתפרו פתרונות נקודתיים לכל ארון, ולעיתים נבחרו מונים רב ערוציים, מה שמאפשר מינימום שינויים והוזלת המניה.

העבודה לוותה ע”י אנשי חברת “סייטק”, שבצמוד להחלפת המונים הגיעו בכל שלב על מנת לתכנת, להגדיר ולחבר את המונים לרשת, כדי לאפשר את הפעלתם באופן מידי.

 

 

פרוייקט הגדלת חיבור חשמל עקב הוספת מבנה, ומכונה חדשה לייצור חיתולים במפעל P4P בקיבוץ עמיר

העבודה כללה ביצוע הארקת יסוד במבנה החדש, הכנת תשתיות חשמל במבנה החדש, הרכבת מאות מטרים של תעלת רשת להולכת כבלים בגובה רב, תלייה וחיבור מספר רב של גופי תאורה תעשייתיים.

החלפת שנאי מ-KVA630 לשנאי KVA1250, תוך כדי ביצוע ראשי כבל מתח גבוה חדשים וחיבורם לשנאי.

הגדלת לוח חשמל מ”נ ל–A2000 וחיבורו ללוח הקיים.

פריסת כבלים 240 ממ”ר על סולמות הובלה בגובה מהלוח ללוח החשמל של המכונה החדשה וחיבורם בשני הצדדים.

 

 072-3927668
כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital