זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter

עיצוב וחיטוב בקריית שמונה

תגיות:

מועדון הכושר ועיצוב הגוף בי אקטיב

אם אתם מעוניינים לחזק, לעצב ולחטב תוך כדי את הגוף, שיעור עיצוב וחיטוב הוא הפתרון המושלם עבורכם. מדובר על שיעור כושר ששם דגש על היציבה הנכונה ועל גמישות השרירים תוך כדי שמירה על הנשימה בקצב הנכון. כמו כן, בשיעור זה מחוזקים שרירי הבטן הירכיים, הידיים, הרגליים ובית החזה, תוך כדי שיפור גמישות המפרקים והשרירים.

שיעורי עיצוב וחיטוב נועדו על מנת להגביר את הטונוס השרירי שהופך את האזורים הרפויים בגוף למוצקים ומעוצבים יותר. השיעורים הללו מועברים לרוב בקצב דינאמי, אך בחלקים מסוימים שלו הוא גם יכול להיות סטטי על מנת לשפר את הכוח של השריר תוך כדי עבודה על הגמישות. במהלך שיעורי עיצוב וחיטוב בקריית שמונה מבוצעת עבודה אינטנסיבית של השרירים ולשם כך שיעורים אלה בנויים מתרגילים מאתגרים שמתבצעים כנגד גורם המייצר התנגדות. לשם כך, נהוג להשתמש במהלך שיעורי העיצוב והחיטוב באביזרים כגון משקולות, כדור פיטבול, גומיות ועוד. מכיוון שבכל שיעור עיצוב וחיטוב בקריית שמונה מבוצעת עבודה על כל קבוצות השרירים תוך שליטה על עוצמת ההתנגדות, התוצאות לא יאחרו להופיע גם בקרב מתאמנים וגם בקרב מתאמנות.

הנחיות כלליות לגבי ההשתתפות בשיעורי עיצוב וחיטוב
שיעורי עיצוב וחיטוב בצפון מועברים על ידי מדריכים מקצועיים שעברו הכשרה והם אלה שבונים את תוכנית האימון ומובילים את הקבוצה של המתאמנים במהלך השיעור. על מנת להשיג את התוצאות המרביות, השיעור גם מקנה הרגלי עבודה נכונים עם הגוף תוך כדי תהליך בנייה מבוקר והדרגתי של כל קבוצות השרירים. השיעורים הללו הם בדרך כלל ברמות קושי שונות, זאת על מנת לאפשר גם שיפור של טווחי התנועה של הגוף. על מנת ליהנות מהשיעור יש להגיע בלבוש ספורטיבי שמאפשר חופש תנועה מקסימאלי ולהצטייד עם מזרון פעילות, מגבת, בקבוק מים ונעלי ספורט. לנשים מומלץ לאסוף את השיער במהלך שיעורי עיצוב וחיטוב בקריית שמונה, על מנת להתרכז בביצוע התרגילים.

מה קורה לגוף שלנו במהלך שיעור כזה
במהלך שיעורי עיצוב וחיטוב בגליל נעשית עבודה של חיטוב באמצעות בנייה וחיזוק של מסת השריר, במקביל להורדת אחוזי השומן. השילוב הזה חשוב, מכיוון שאחוזי השומן מהווים את הגורם המשפיע על נראות הגוף ועל מידת החיטוב שלו. יחד עם זאת, אחוזי השומן הנמוכים לא בהכרח יביאו למראה מעוצב ומחוטב, לכן במהלך שיעורי עיצוב וחיטוב בגליל עליון נעשית גם עבודה על הגדלת מסרת השריר. לשם כך, השיעורים בנויים משילוב בין אימון אנאירובי שהוא אימון כוח התורם להגדלת מסת השריר לבין אימון אירובי קצר לשם שריפת השומן.

 

 04-6949988
קניון נחמיה, קרית שמונה
כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital