זו סנטר קלאב קריית שמונה - מועדון של חיות
view counter
זו סנטר קלאב קריית שמונה - מועדון של חיות
view counter
מגוון מבצעים והנחות במיוחד לגולשי וספורטאי גליל עולה. סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter

ספר חדש של מאמן האתלטיקה מיכאל לובן - שפת תנועה אתלטית

מאת: 
ז'ק כהן
בשם: 
תאריך: 
06.07.11
שפת תנועה אתלטית

ספר חדש פרי עטו של המאמן הוותיק באתלטיקה מיכאל לובן יוצא לאור לקראת אליפות ישראל ויוצג למכירה באליפות.

הספר מציג גישה חדשה הרואה באתלטיקה תנועה שתכליתה הישג. 
הספר מציע סידרה של "תבניות תנועה אתלטית", המצויות בכל ביצוע באתלטיקה ובכל ענף ספורט. תבניות אלה מיישמות למעשה את תובנות הביו-מכאניקה, בשפה מעשית ושימושית וקלה להבנה.
לספורטאי, משמשות התבניות התנועתיות כמילים בשפה תנועתית.
למורה ולמאמן, הן מציעות ערכת כלים נוחה לאיתור שגיאות, להבנת התנועה, לתקשורת עם הספורטאי ויכולות לשמש מטרות להתמקדות בהוראה ובתרגול.

הספר מציג סדרות תרגילים המלווים בציון תבניות התנועה האתלטית שבהן מומלץ להתמקד בתרגיל ובהנחיות לביצוע. כמו כן רעיונות ודוגמאות איך לעשות את התרגול מעניין וחוויתי.

מיכאל לובן, מאמן פעיל ברציפות למעלה מ- 40 שנה. שימש בעבר מפקח לחינוך גופני בגליל העליון וכיום מרצה במכללה למורים "אוהלו".

"אני מאמין בצמיחה של הספורטאי מתוך מודעות ואהבה לעשייה עצמה".

"אני מאמין בגישה הישגית המציבה כמטרה ראשונה את שיפור ההישג של עצמך. זה מוכיח את עצמו כל יום עם כל נער ונערה בכל רמת יכולת והוכיח את עצמו בעבר גם עם רצה ששברה שיאים לאומיים בריצת סולו ללא תחרות ממשית".

"אני מאמין שהשיפור במעמדה של "מלכת הספורט" צריך לצמוח מהשטח, מאהבה של הספורטאים לעשייה עצמה!!!"

 

תגובתו של מיכאל לובן:
אחרי 38 שנות אימון אתלטיקה בגליל, הוצאתי ספר המכוון לכל מאמן ספורט, לכל מורה לחינוך גופני ולכל ספורטאי. הספר מציע שיטה יחודית ומקורית לשיפור התנועה האתלטית.

ניצנים של השפה שפיתחתי כבר מוכרים לאתלטים שמתאמנים איתי, לכדורסלני הנערים והנוער ולמספר כדורגלנים צעירים של איתורן קרית שמונה המתאמנים איתי אישית.
גם הסטודנטים לחינוך גופני באהלו בשלוש השנים האחרונות קיבלו ממני טעימות בשפה החדשה. ולראשונה לפני שנה נערך קורס סימסטריאלי שמטרתו להכשיר מורים לחינוך גופני בהוראת שפת התנועה האתלטית לתלמידיהם.
עכשיו, סוף סוף, יצא הספר לאור וכל אחד יכול לרכוש אותו ולקבל את השפה בשלמותה. פרט חשוב נוסף - את הספר הוציאה לאור "הוצאה גלילית", כך שהמוצר כולו גלילי ואנחנו יכולים להתגאות בכך.
את הספר אפשר לרכוש אצלי באמצעות הדואר האלקטרוני: miloven7@gmail.com ולפרטים נוספים ולשאלות אתם מוזמנים לגלוש באתר האינטרנט: www.miloven.co.il

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital