זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter
מייסטר שיווק פירות
view counter
זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים, תוכים וארנבים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter

נטונט אצבע הגליל - לוח משחקים בית שיאון

 

דף הבית בית חרמון - לוח משחקים בית שיאון - לוח משחקים טבלה








מחזור 1 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
11.11.17 שבת 18:00 כפר בלום שבלום שדה נחמיה 2-0 50-42
29.11.17 רביעי 21:00 עמיר גחליליות עמיר גדות 0-2 37-50
5.11.17 ראשון 20:00 מנרה שועלות ההר סיסטרס קצרין 1-2 71-70
8.11.17 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה מאמאשיק מצודות 2-0 50-38
8.11.17 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות שדה אליעזר 0-2 41-50
8.11.17 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט מאמיות ק"ש 2-1 69-52
8.11.17 רביעי 20:15 בני יהודה בנות הרמה מאמאמשמר 2-1 74-54
               
מחזור 2 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
14.11.17 שלישי 20:30 דנציגר  מאמיות ק"ש בנות הרמה 0-2 29-50
14.11.17 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין שבלום 2-0 50-40
15.11.17 רביעי 21:00 דנציגר מאמשיק מצודות גחליליות עמיר 1-2 76-78
16.11.17 חמישי 21:00 עמיר שדה נחמיה צפתנט 0-2 30-50
16.11.17 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר שועלות ההר 2-1 74-74
26.11.17 ראשון 20:30 איילת השחר גדות אסופיות 1-2 63-70
27.11.17 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר מטולה 1-2 63-71
               
מחזור 3 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
20.11.17 שני 20:00 מרכז קנדה מטולה גחיליליות עמיר 0-2 50-58
25.12.17 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר מאמיות ק"ש 1-2 56-75
21.11.17 שלישי 21:00 מנרה שועלות ההר גדות 2-1 64-62
22.11.17 רביעי 20:30 כ. גלעדי אסופיות מאמאשיק מצודות 0-2 43-50
22.11.17 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט סיסטרס קצרין 2-0 50-36
22.11.17 רביעי 20:15 בני יהודה בנות הרמה שדה נחמיה 2-0 50-25
25.11.17 שבת 18:00 כפר בלום שבלום שדה אליעזר 0-2 48-52
               
מחזור 4 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום בית חוץ מערכות נקודות
14.12.17 חמישי 21:00 עמיר שדה נחמיה מאמאמשמר 0-2 38-50
10.12.17 ראשון 20:30 איילת השחר גדות שבלום 0-2 40-50
28.12.17 חמישי 20:30 דנציגר מאמיות ק"ש מטולה 2-1 72-63
5.12.17 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין בנות הרמה 0-2 38-50
6.12.17 רביעי 20:30 דנציגר מאמאשיק מצודות שועלות ההר 2-1 76-74
6.12.17 רביעי 21:00 עמיר גחליליות עמיר אסופיות 2-0 53-49
7.12.17 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר צפתנט 0-2 27-50
               
מחזור 5 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
18.12.17 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר סיסטרס קצרין 0-2 31-50
30.1.18 שלישי 21:00 מנרה שועלות ההר גחלילות עמיר 0-2 48-52
19.12.17 שלישי 20:30 דנציגר מאמיות ק"ש שדה נחמיה 0-2 45-50
20.12.17 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה אסופיות 2-0 50-34
20.12.17 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט גדות 2-0 50-24
27.12.17 רביעי 20:45 בני יהודה בנות הרמה שדה אליעזר 2-0 50-22
23.12.17 שבת 18:15 כפר בלום שבלום מאמאשיק מצודות 0-2 44-52
               
מחזור 6 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום   בית חוץ מערכות נקודות
2.1.18 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין מאמיות ק"ש 0-2 42-50
3.1.18 רביעי 20:30 דנציגר מאמאשיק מצודות צפתנט 0-2 26-50
3.1.18 רביעי 21:00 עמיר גחליליות עמיר שבלום 2-0 50-38
14.3.18 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות שועלות ההר    
31.12.17 ראשון 20:30 איילת השחר גדות בנות הרמה 0-2 23-50
4.1.18 חמישי 21:00 עמיר שדה נחמיה מטולה 2-1 67-64
1.2.18 חמישי 21:00 אילת השחר שדה אליעזר מאמאמשמר 2-0 50-38
               
מחזור 7 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
10.1.18 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה שועלות ההר 0-2 42-50
10.1.18 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט גחליליות עמיר 2-1 72-56
10.1.18 רביעי 20:15 בני יהודה בנות הרמה מאמאשיק מצודות 2-1 76-55
11.1.18 חמישי 21:00 עמיר שדה נחמיה סיסטרס קצרין 1-2 60-63
13.1.18 שבת 19:00 כפר בלום שבלום אסופיות 2-0 52-46
8.1.18 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר גדות 2-0 50-37
10.1.18 שלישי 20:30 דנציגר מאמיות ק"ש שדה אליעזר 2-1 72-61
               
מחזור 8 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום בית חוץ מערכות נקודות
23.1.18 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין מטולה 2-1 73-57
21.1.18 ראשון 20:30 איילת השחר גדות מאמיות ק"ש 0-2 28-50
26.2.18 שני 21:00 מנרה שועלות ההר שבלום 2-1 70-66
24.1.18 רביעי 20:30 דנציגר מאמאשיק מצודות מאמאמשמר 2-0 50-35
24.1.18 רביעי 21:00 עמיר גחליליות עמיר בנות הרמה 0-2 30-50
24.1.18 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות צפתנט 0-2 19-50
25.1.18 חמישי 21:00 חולתה שדה אליעזר שדה נחמיה 2-0 50-34
               
מחזור 9 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
5.2.18 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר גחליליות עמיר 1-2 44-70
- - - - מאמיות ק"ש מאמאשיק מצודות 0-0 0-0
25.2.18 ראשון 20:30 קצרין סיסטרס קצרין שדה אליעזר 2-1 76-75
7.2.18 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה שבלום 1-2 68-70
7.2.18 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט שועלות ההר 2-0 50-22
7.2.18 רביעי 20:45 חיספין בנות הרמה אסופיות 1-2 72-71
4.2.18 ראשון 21:00 עמיר שדה נחמיה גדות 2-0 52-43
               
מחזור 10 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום בית חוץ מערכות נקודות
11.2.18 ראשון 20:30 איילת השחר גדות סיסטרס קצרין 0-2 28-50
- - - - גחליליות עמיר מאמיות ק"ש 0-2 0-50
13.2.18 שלישי 21:00 מנרה שועלות ההר בנות הרמה 0-2 41-50
- - - - מאמאשיק מצודות שדה נחמיה 2-0 50-0
14.2.18 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות מאמאמשמר 0-2 38-50
18.1.18 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר מטולה 2-1 70-65
17.2.18 שבת 19:30 כפר בלום שבלום צפתנט 0-2 40-50
               
מחזור 11 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
19.2.18 שני 21:00 איילת השחר מאמאמשמר שועלות ההר 0-2 41-50
- - - דנציגר מאמיות ק"ש אסופיות 2-0 50-0
- - - קצרין סיסטרס קצרין מאמשיק מצודות 2-0 50-0
21.2.18 רביעי 20:00 מרכז קנדה מטולה צפתנט 0-2 33-50
21.2.18 רביעי 20:15 בני יהודה בנות הרמה שבלום 2-0 50-36
21.2.18 רביעי 21:00 עמיר שדה נחמיה גחליליות עמיר 0-2 33-50
22.2.18 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר גדות 2-0 50-28
               
מחזור 12 תוצאה
תאריך יום שעה מיקום בית חוץ מערכות נקודות
10.3.18 שבת 19:00 כ. בלום שבלום מאמאמשמר 2-1 80-71
26.2.18 שני 20:00 מרכז קנדה מטולה גדות 2-1 73-68
4.3.18 ראשון 21:00 עמיר גחליליות עמיר סיסטרס קצרין 0-2 33-50
6.3.18 שלישי 21:00 מנרה שועלות ההר מאמיות ק"ש 0-2 0-50
7.3.18 רביעי 20:30 דנציגר מאמאשיק מצודות שדה אליעזר 2-0 50-0
7.3.18 רביעי 20:30 כפר גלעדי אסופיות שדה נחמיה 0-2 34-50
7.3.18 רביעי 20:45 פיס צפת צפתנט בנות הרמה 2-0 50-38
               
מחזור 13 תוצאה
תאריך יום שעה  מיקום בית חוץ מערכות נקודות
18.3.18 ראשון 20:30 איילת השחר גדות מאמשיק מצודות 1-2 71-74
19.3.18 חמישי 21:00 איילת השחר מאמאמשמר צפתנט    
21.3.18 רביעי 21:00 עמיר שדה נחמיה שועלות ההר    
20.3.18 שלישי 20:30 דנציגר מאמיות ק"ש שבלום 2-0 50-0
20.3.18 שלישי 20:30 קצרין סיסטרס קצרין אסופיות 2-0 50-37
29.1.18 שני 20:15 בני יהודה בנות הרמה מטולה 2-0 50-33
8.3.18 חמישי 21:00 איילת השחר שדה אליעזר גחליליות עמיר 2-0 50-39



כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital