השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
מייסטר שיווק פירות
view counter
זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים, תוכים וארנבים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter

מועדון טריאתלון גליל עליון בטריאתלון אילת

מאת: 
אלון הירש
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
01.12.08
נסתיימה לה עוד עונה של טריאתלון.
אליפות הארץ הוותה את הדובדבן שבקצפת. אחרי עונה בת 11 חודשים עמוסים באימונים רבים וקילומטרים אין סופיים של שחייה, אופניים וריצה, הגענו לקו הגמר.
לאחר 10 שעות נסיעה ברחבי הגליל הגענו לאילת - העיר נצבעה בצבעי טריאתלון ובאזור המלונות נראו אלפי אנשים שבמחזות אחרים היו נחשבים כחריגים במעט, אך כאן בעיר השמש הניצחית לובשי הטייטסים הצבעוניים נחשבו לאנשים רגילים לחלוטין. נרגשים וחדורי מוטיבציה להצליח ביומם הגדול.

יום התחרויות הראשון כלל את קבוצות הגיל השונות וכ- 1500 איש לקחו חלק מגיל 16 עד גיל 80.
נציגנו ביום זה היו: בת אל רוזנקרנץ מכפר הנשיא - הגיעה למקום השלישי, אלון צרפתי מיסוד המעלה הגיע למקום ה- 4 ואילו תומר אמר משדה אליעזר הגיע למקום ה- 6.

בקטגרויית הוותיקים: דורית ברק משניר הגיעה למקום ה- 3 המכובד ואילו גיל אולשינסקי מבית הלל הגיע למקום החמישי.

ביום השני של התחרויות התייצבו ספורטאי העלית של הנוער מכל הקטוגוריות ומשתי קבוצות הגליל – מאזור ההר ומאזור העמק הגיעו להישגים מרשימים ביותר!

מקצה ילדים – 8-9 (63 משתתפים)
בנות - ורה קנבסני – מקום ראשון
בנים – שחר סאסי – מקום 4

מקצה ילדים – 10-11  (87 משתתפים)
בנות –גל שמש – מקום שני
בנים שקד ארנברג – שני

מקצה ילדים – 12-13 (92 משתתפים)
בנות – נועה שחרי- מקום 5
בנים – דור בן שאנן – מקום 6
          גלעד יפה – 24

מקצה נוער 14-15
בנות – ניצן אבני – מקום 4
          שיר שיטרית – מקום 9
בנים – רון עמית מקום ראשון
          בוריס דרש – מקום 8
          מעין הרדוף – מקום 11
          סלע סאסי - מקום 17
          דן מנצור - 19
          רז פרג'ון – מקום 20
          תומר סבג – 33
          רז תמים – 34

ספרינט נוער 16-17
בנים – יונתן אולשינסקי – מקום 4
          שחר דולינסקי – מקום 5
          מתן מרדכי – מקום 12
          יונתן ניסים –מקום 16
          אמיר דויטש – מקום 18
          סער פרידמן – מקום 20
בנות – לי שמש – שנייה
          נוי רון – מקום 5

ספרינט 18-19
אדם אבזח- מקום ראשון

סיכמו בגאווה - מאמני הקבוצות: יעקוב קושינסקי (סאסא), דקר בן שאנן (עמיר) ואלון הירש (יפתח).

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital