מייסטר שיווק פירות
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
הליגה האזורית בכדורסל של הגליל העליון בחסות מייסטר שיווק פירות
view counter

ליגת מוטב יחדיו בכדורגל לבתי ספר בקרית שמונה

בר בשר - אטליז גורמה ומעדנייה בצומת הגומא
view counter
צ'יז פיצה - Cheese Pizza
view counter
בייקרס אליפלט - המרכז הצפוני לרוכבי אופניים
view counter
מועדון כושר ועיצוב הגוף בי אקטיב
view counter
איב מוסרי פילאטיס - סטודיו לפילאטיס מכשירים
view counter
יוגצ'ה - יוגצ'ה - גלידות יוגורט משובחות
view counter
LP מחשבים - לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
דוגי סטייל - מזון וציוד לחיות מחמד, מספרה לכלבים וחתולים
view counter
המרכז לטניס בישראל סניף קרית שמונה
view counter
טקיאר מזגנים - מערכות מיזוג וקירור אויר מתקדמות
view counter
דור אלון גז גליל עליון - אספקת פתרונות גז
view counter
אורי רובין - רפואה סינית משלימה
view counter
ינקי אילן שלומי שלטים בע"מ - מפעל לייצור כל סוגי השלטים, הדפסות דיגיטליות ותמונות קנבס
view counter
הרפתקה בראש פינה
view counter
דף חלק - החנות הגדולה בצפון לציוד בי"ס וציוד משרדי
view counter
רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter

ליגת מוטב יחדיו עיר ללא אלימות בכדורגל 2012 - מצטיינים

מאת: 
גולן מועלם
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
16.05.12

כל אחד ממצטייני המחזור זכה בשובר הנחה לבאולינג הגולן והגליל!

מצטיין המחזור זכה גם בארוחת חומוס ושתיה בחומוסיית בלו בס!


מצטייני חצי הגמר:
1. דניאל ניקשנר (קורצ'אק)
2. איתמר בן דוד (רמב"ם)

מצטייני המחזור ה- 7
1. אלון משה (עוזיאל) - מצטיין המחזור
2. תומר גבריאל (תל חי)
3. ישי אמיר (רמב"ם)

מצטייני המחזור ה- 6
1. יועד ז'קוטו (מצודות) - מצטיין המחזור
2. נועם אוחיון (רמב"ם)
3. אורי בוזגלו (יצחק הנשיא)

מצטייני המחזור ה- 5
1. דניאל ניקישנר (קורצ'אק) - מצטיין המחזור
2. ניסים עייש (רמב"ם)
3. בר אלי (מצודות)

מצטייני המחזור ה- 4
1. אופק אוחיון (מגינים) - מצטיין המחזור
2. נועם אוחיון (רמב"ם)
3. טל ויגדרוביץ (קורצ'אק)

מצטייני המחזור ה- 3
1. נועם אוחיון (רמב"ם) - מצטיין המחזור
2. עידו עזיז (מצודות)
3. יונתן בן אוליאל (עוזיאל)

מצטייני המחזור ה- 2
1. נתנאל דהן (מגינים) - מצטיין המחזור
2. דניאל ז'ינו (קורצ'אק)
3. איתמר בן דוד (רמב"ם)

מצטייני המחזור ה- 1
1. דור מחפודה (מצודות) - מצטיין המחזור
2. ניתאי קרטיס (תל חי)
3. אביאל ז'ינו (קורצ'ק)

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital