השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
עדיין לא הגעתם לחנות החיות שלנו? אצלנו תגלו עולם ומלואו עבור בעלי החיים שלכם. אנימל ק"ש - ציוד ומזון לחיות מחמד
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter

ליגת מוטב יחדיו בכדורגל לבתי ספר בקרית שמונה

וויקסר - פיתוח ובניית אתרים לעסקים, יזמים, עצמאים
view counter
פיצה קמפינו
view counter
DA-Vision
view counter
אנימל קריית שמונה - חנות ציוד ומזון לחיות מחמד
view counter
בייקרס אליפלט - המרכז הצפוני לרוכבי אופניים
view counter
המרכז לביטוח ספורטאים - יורם גרטי
view counter
מדרסי העטלף
view counter
יוסי אלמקייס הגברה ותאורה
view counter
כנאפה בקריה קריית שמונה
view counter
ראש פינה ספא - טיפולי ספא לגוף ולנפש
view counter
ינקי אילן שלומי שלטים בע"מ - מפעל לייצור כל סוגי השלטים, הדפסות דיגיטליות ותמונות קנבס
view counter
פיורינה ספא מן הטבע - הגושרים מלון בטבע
view counter
Dr. Cell - מעבדה סלולרית לתיקון טלפונים סלולריים וסמארטפונים וחנות אביזרים
view counter
המרכז לטניס בישראל סניף קרית שמונה
view counter
צ'יז פיצה - Cheese Pizza
view counter
פיצה בכפר - שאר ישוב
view counter

ליגת מוטב יחדיו עיר ללא אלימות בכדורגל 2012 - מצטיינים

מאת: 
גולן מועלם
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
16.05.12

כל אחד ממצטייני המחזור זכה בשובר הנחה לבאולינג הגולן והגליל!

מצטיין המחזור זכה גם בארוחת חומוס ושתיה בחומוסיית בלו בס!


מצטייני חצי הגמר:
1. דניאל ניקשנר (קורצ'אק)
2. איתמר בן דוד (רמב"ם)

מצטייני המחזור ה- 7
1. אלון משה (עוזיאל) - מצטיין המחזור
2. תומר גבריאל (תל חי)
3. ישי אמיר (רמב"ם)

מצטייני המחזור ה- 6
1. יועד ז'קוטו (מצודות) - מצטיין המחזור
2. נועם אוחיון (רמב"ם)
3. אורי בוזגלו (יצחק הנשיא)

מצטייני המחזור ה- 5
1. דניאל ניקישנר (קורצ'אק) - מצטיין המחזור
2. ניסים עייש (רמב"ם)
3. בר אלי (מצודות)

מצטייני המחזור ה- 4
1. אופק אוחיון (מגינים) - מצטיין המחזור
2. נועם אוחיון (רמב"ם)
3. טל ויגדרוביץ (קורצ'אק)

מצטייני המחזור ה- 3
1. נועם אוחיון (רמב"ם) - מצטיין המחזור
2. עידו עזיז (מצודות)
3. יונתן בן אוליאל (עוזיאל)

מצטייני המחזור ה- 2
1. נתנאל דהן (מגינים) - מצטיין המחזור
2. דניאל ז'ינו (קורצ'אק)
3. איתמר בן דוד (רמב"ם)

מצטייני המחזור ה- 1
1. דור מחפודה (מצודות) - מצטיין המחזור
2. ניתאי קרטיס (תל חי)
3. אביאל ז'ינו (קורצ'ק)

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital