מחפשים אימון פונקציונאלי המשלב קרוספיט, TRX ואקסטרים? אימוני כושר אישיים וקבוצתיים במתחם מאובזר וחדשני. קרוספיט קריית שמונה
view counter
זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter
טקיאר מזגנים
view counter

ליגה אזורית בכדורסל ילדים גליל עליון

מוטי חומוס - מסעדת חומוס גלילית
view counter
טקיאר מזגנים - מערכות מיזוג וקירור אויר מתקדמות
view counter
אכסניה ומתקני ספורט כפר בלום
view counter
מאמו - מוצרי תינוקות
view counter
רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
מכבסת ורד - אנחנו מכבסים הכל!
view counter
לבמה - ציוד הגברה, תאורה וכלי נגינה
view counter
Dr. Cell - מעבדה סלולרית לתיקון טלפונים סלולריים וסמארטפונים וחנות אביזרים
view counter
הגר - קונדיטוריית בוטיק ביתית
view counter
הפיראט האדום - חנות הצעצועים הזולה בצפון!
view counter
יין בעיר קריית שמונה - הקנייה הכי טובה בעיר
view counter
המרכז לביטוח ספורטאים - יורם גרטי
view counter
פיורינה ספא מן הטבע - הגושרים מלון בטבע
view counter
דף חלק - החנות הגדולה בצפון לציוד בי"ס וציוד משרדי
view counter
Shay Dekel Store - סטודיו לעיצוב ותפירה בהתאמה אישית
view counter
איב מוסרי פילאטיס - סטודיו לפילאטיס מכשירים
view counter

ליגת ישובים לילדים בכדורסל: שלבי ההכרעה

מאת: 
איתי ירושלמי
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
12.06.18

ליגת הישובים בכדורסל מגיעה לישורת האחרונה. השבוע יתקיימו משחקי רבע גמר ותתכוננו לחגיגה בקיבוצים ובישובים.

ליגת הישובים לכיתו ד'-ו' בכדורסל נמצאת בשלבי ההכרעה שלה.

אתמול התקיימו משחקים בשלב רבע הגמר:

בית הלל- גדות: במשחק מצוין ניצחה קבוצת בית הלל את קבוצת גדות בתוצאה 59-37. קבוצת גדות מורכבת ממספר שחקנים רב שלא משחק בקבוצות הליגה והעפילה בצורה מעוררת כבוד לשלב 8 האחרונות. הקבוצה מודרכת ע"י שחר נחמיאס האגדי ועשור תומר בניהול קבוצה של שני סט.

במשחק נוסף שהתקיים אתמול בין חולתה לעמיר/שמיר הייתה דרמה גדולה. המשחק הראשון מבין שניים הסתיים בשווין 55:55. ביום רביעי הקרוב במשחק הגומלין יוכרע מי תעפיל למשחק חצי הגמר.

במשחק נוסף להבות הבשן ניצחו את כפר הנשיא 32:28.

 

 

 

המשך משחקי השבוע:

שלישי 16:30 כפר בלום נגד איילת השחר בכפר בלום

רביעי 17:00 דפנה נגד מחניים בדפנה
18:30 עמיר/שמיר נגד חולתה בעמיר
18:30 בית הלל נגד גדות בבית הלל

 

חמישי 17:00 מחניים נגד דפנה באיילת השחר
18:30 איילת השחר נגד כפר בלום באיילת השחר

לטבלת הליגה לחצו כאן!

 

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital