מחפשים אימון פונקציונאלי המשלב קרוספיט, TRX ואקסטרים? אימוני כושר אישיים וקבוצתיים במתחם מאובזר וחדשני. קרוספיט קריית שמונה
view counter
גוף חטוב ומעוצב ב- 20 דקות אימון פעם בשבוע! הצטרפו לעשרות מתאמנים שכבר רואים תוצאות! EMS PLUS ראש פינה
view counter
מחפשים מועדון כושר עם מגוון רחב של חוגים ומכשירים מתקדמים? הצטרפו עוד היום למשפחת הכושר החזקה של בי אקטיב
view counter

ליגה אזורית בכדורסל ילדים גליל עליון

Shay Dekel Store - סטודיו לעיצוב ותפירה בהתאמה אישית
view counter
פיצה פולצ'ינלה
view counter
מגזין אופניים - האתר השיתופי המוביל לרוכבים
view counter
בייקרס אליפלט - המרכז הצפוני לרוכבי אופניים
view counter
גיים סטור - מעבדה וחנות לטלפונים סלולריים וקונסולות משחקים
view counter
סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter
ראש פינה ספא - טיפולי ספא לגוף ולנפש
view counter
המרכז לטניס בישראל סניף קרית שמונה
view counter
אורי רובין - רפואה סינית משלימה
view counter
EMS Plus ראש פינה - סטודיו אימוני כושר בשיטה מהפכנית
view counter
בי אקטיב - ביגוד ספורט מקצועי
view counter
פיורינה ספא מן הטבע - הגושרים מלון בטבע
view counter
יוגצ'ה - יוגצ'ה - גלידות יוגורט משובחות
view counter
אוחנה סנטר - המרכז לאספקה טכנית
view counter
די ג'יי אילון ישראל
view counter
שווארמה יוסף אקספרס קריית שמונה
view counter

ליגה אזורית בכדורסל ילדים של הגליל העליון - לוח משחקים 2015

ליגת הקיץ אלטשולר שחם בכדורסל לילדים בגליל בארגון מועדון האוהדים האריה השואג.
 

בית א':
רמת הגולן, בית הלל, שדה נחמיה, כפר-בלום
 
מחזור ראשון 17.7 רמת הגולן
09:00 רמת הגולן  נגד בית הלל (שופט נציג שדה נחמיה)
10:15 כפר-בלום נגד שדה נחמיה (שופט נציג רמת הגולן)
 
מחזור שני 24.7 בכפר-בלום
09:00 כפר-בלום נגד בית הלל (שופט נציג שדה נחמיה)
10:30רמת הגולן נגד שדה נחמיה (שופט נציג כפר-בלום)
 
מחזור שלישי 31.7 בכפר-בלום
09:00 שדה נחמיה נגד בית-הלל (שופט נציג רמה"ג)
11:00כפר-בלום נגד רמת הגולן (שופט נציג בית הלל)
 
 
בית ב':
עמיר, ברעם, כפר-גלעדי, יפתח
 
מחזור ראשון 17.7 בעמיר
09:00 עמיר נגד ברעם (שופט נציג יפתח)
10:15 כפר-גלעדי נגד יפתח (שופט נציג עמיר)
 
מחזור שני ה-24.7 בכפר-גלעדי:
9:00 יפתח נגד עמיר (שופט נציג כפר-גלעדי)
10:30 כפר-גלעדי נגד ברעם (שופט נציג עמיר)
 
מחזור שלישי ה-31.7 בברעם:
09:00 ברעם נגד יפתח (שופט נציג עמיר)
10:30 עמיר נגד כפר-גלעדי (שופט נציג ברעם)
 
 
פינל פור + קבוצת הברזל + טקס סיום, רחצה ותעודות יתקיימו ביום ה- 18.08.15 באולם ובבריכת השחיה בקיבוץ יפתח.




כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital