גוף חטוב ומעוצב ב- 20 דקות אימון פעם בשבוע! הצטרפו לעשרות מתאמנים שכבר רואים תוצאות! EMS PLUS ראש פינה
view counter
זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter
הליגה האזורית בכדורסל של הגליל העליון בחסות מייסטר שיווק פירות
view counter

ליגה אזורית בכדורסל ילדים גליל עליון

מגזין אופניים - האתר השיתופי המוביל לרוכבים
view counter
מכבסת ורד - אנחנו מכבסים הכל!
view counter
ינקי אילן שלומי שלטים בע"מ - מפעל לייצור כל סוגי השלטים, הדפסות דיגיטליות ותמונות קנבס
view counter
מועדון כושר ועיצוב הגוף בי אקטיב
view counter
ראש פינה ספא - טיפולי ספא לגוף ולנפש
view counter
צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים במחירים מפתיעים
view counter
פיורינה ספא מן הטבע - הגושרים מלון בטבע
view counter
בי אקטיב - ביגוד ספורט מקצועי
view counter
יין בעיר קריית שמונה - הקנייה הכי טובה בעיר
view counter
בייקרס אליפלט - המרכז הצפוני לרוכבי אופניים
view counter
דוגי סטייל - מזון וציוד לחיות מחמד, מספרה לכלבים וחתולים
view counter
המרכז לביטוח ספורטאים - יורם גרטי
view counter
אורי רובין - רפואה סינית משלימה
view counter
הפיראט האדום - חנות הצעצועים הזולה בצפון!
view counter
בר בשר - אטליז גורמה ומעדנייה בצומת הגומא
view counter
מאמו - מוצרי תינוקות
view counter

ליגה אזורית בכדורסל ילדים של הגליל העליון - לוח משחקים 2015

ליגת הקיץ אלטשולר שחם בכדורסל לילדים בגליל בארגון מועדון האוהדים האריה השואג.
 

בית א':
רמת הגולן, בית הלל, שדה נחמיה, כפר-בלום
 
מחזור ראשון 17.7 רמת הגולן
09:00 רמת הגולן  נגד בית הלל (שופט נציג שדה נחמיה)
10:15 כפר-בלום נגד שדה נחמיה (שופט נציג רמת הגולן)
 
מחזור שני 24.7 בכפר-בלום
09:00 כפר-בלום נגד בית הלל (שופט נציג שדה נחמיה)
10:30רמת הגולן נגד שדה נחמיה (שופט נציג כפר-בלום)
 
מחזור שלישי 31.7 בכפר-בלום
09:00 שדה נחמיה נגד בית-הלל (שופט נציג רמה"ג)
11:00כפר-בלום נגד רמת הגולן (שופט נציג בית הלל)
 
 
בית ב':
עמיר, ברעם, כפר-גלעדי, יפתח
 
מחזור ראשון 17.7 בעמיר
09:00 עמיר נגד ברעם (שופט נציג יפתח)
10:15 כפר-גלעדי נגד יפתח (שופט נציג עמיר)
 
מחזור שני ה-24.7 בכפר-גלעדי:
9:00 יפתח נגד עמיר (שופט נציג כפר-גלעדי)
10:30 כפר-גלעדי נגד ברעם (שופט נציג עמיר)
 
מחזור שלישי ה-31.7 בברעם:
09:00 ברעם נגד יפתח (שופט נציג עמיר)
10:30 עמיר נגד כפר-גלעדי (שופט נציג ברעם)
 
 
פינל פור + קבוצת הברזל + טקס סיום, רחצה ותעודות יתקיימו ביום ה- 18.08.15 באולם ובבריכת השחיה בקיבוץ יפתח.




כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital