כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter

הכדורסל בגליל זקוק לכם!

מאת: 
האריה השואג
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
22.12.15

בשנים האחרונות הכדורסל בגליל העליון עובר תהליך של התחדשות והשתלבות בחיי היום יום של הקהילה. כיום, כבר לא עולה השאלה מה חשיבות הכדורסל לגליל, ניתן לראות את הדבר בבירור, בפעילויות יום יומיות של מחלקת הנוער ושל הקבוצה הבוגרת בקהילה.

הקבוצות מהוות חלק בלתי נפרד וחשוב מפעילות הספורט החובבני והעממי בכדורסל ובספורט בכלל בגליל העליון. תהליך זה נמשך כבר שלוש שנים, במהלכן האמנו כי נצליח להגיע ליציבות כלכלית ולייצר מודל שיאפשר קיום כלכלי איתן לקבוצות הבוגרים והנשים יחדיו, לאורך זמן. לצערנו ולמרות שאנו בכיוון, עדיין לא הצלחנו בכך!

תחושת הבהילות שליוותה את תחילת התהליך עם "משחק של פעם בחיים" נעלמה בשנתיים האחרונות ולצערנו אנו שוב נמצאים בפני שאלה קיומית.

המטרה היא גיוס 300,000 ש"ח עבור שתי הקבוצות הבוגרות, עד יוני 2016. ללא סכום זה הקבוצות לא ימשיכו בפעילותן הנוכחית, הן עשויות לרדת ליגה ובהמשך אף לחדול מכל פעילות.

מצד אחד מדובר בסכום לא מבוטל, אך מצד שני בהתגייסות קהילתית רחבה, כפי שהיה בשנת הפעילות הראשונה של מועדון האוהדים "האריה השואג", הדבר אפשרי לחלוטין.

על כן אנו זקוקים לעזרתכם!

 

צריכות את תמיכתכם! קבוצת הנשים גליל עליון.
צריכות את תמיכתכם! קבוצת הנשים גליל עליון.

מה ניתן לעשות?
1. ברמה האישית ניתן לרכוש חברות במועדון האוהדים "האריה השואג", במידה ו-300 איש יעשו זאת (מספר שהוכח כאפשרי בשנת הפעילות הראשונה) תתאפשר הכנסה מידית של יותר מ- 120,000 ש"ח. עלות המנויים עומדת על 432 ש"ח למבוגר ו-180 ש"ח לסטודנט/חייל/נוער וילדים וניתן לחלק זאת לכ- 12 תשלומים ללא ריבית. חשוב לנו לציין כי גם במידה ואתם לא מגיעים לכל משחקי הקבוצות, או לא מעוניינים להגיע כלל, ניתן לרכוש מנוי כאקט של תרומה או הזדהות עם פעילותינו החברתית – קהילתית (אנו נתרום את המנוי לילדים).

2. אם אתם כבר חברים, אנא עזרו לנו להפיץ את המסר- צרפו חברים נוספים, תציפו את הנושא בכל דרך אפשרית, פרסמו בדף הפייסבוק שלכם, בווטסאפ או בכל אמצעי חברתי אחר. כל עזרה תתקבל בברכה! כל צעד קטן מתחיל את השינוי ויוביל לצעדים גדולים ומשמעותיים יותר!

3. אם אתם בעלי עסק, אם אתם מזוהים עם האזור בו אתם גרים וגם אתם גדלתם על קבוצות הכדורסל שלנו, נשמח ביותר אם יתאפשר לכם לעזור לנו בתרומה, חד-פעמית, או כספונסרים אשר ילוו את הקבוצה. או לחליפין, תוכלו לתרום ברכישת מנויים, אשר יחולקו לבני נוער ולמי שאינם יכולים להרשות לעצמם רכישת מנוי אך ישמחו לתרום את גרונם ואהדתם במשחקי הקבוצה. גם כאן, התגייסות של מספר בתי עסק תוכל להביא לתפנית הרצויה ולהרים שוב את הקבוצות!

4. צעד נוסף שתוכלו לעשות - פנו למזכירות היישוב שלכם. ספרו על הפעילות החשובה שנעשית כאן, הדגישו כי מדובר למעשה בהצלת הקבוצה, נסו לגייס קולות אשר יעזרו לכם לקבל תרומה מתקציב התרבות או קרן התרומות של היישוב, למען הכדורסל בגליל, למען הצלת הקבוצות, למען כולנו.

אל תשאלו מה הקבוצה יכול לעשות בשבילכם, שאלו מה אתם יכולים לעשות למענה ולמען הקהילה! כי גם לנו בגליל העליון יש זכות ובעצם חובה ליהנות מספורט איכותי, לחנך על ערכיו ולהנחילם לדור ההמשך!

 

צריכים את תמיכתכם. קבוצת הגברים הפועל גליל עליון/קרית שמונה.
צריכים את תמיכתכם. קבוצת הגברים הפועל גליל עליון/קרית שמונה.

כן, אני רוצה לקחת חלק, למי עלי לפנות:

חברות במועדון האוהדים ניתן לעשות באתר או בטלפון 050-6716297

בעלי עסקים ויישובים ניתן לפנות לאלון קנדינוף – 076-5407394 או 058-7877171

בברכה,
הצוות המוביל

דיווחים ועדכונים שוטפים בדפי הפייסבוק של הקבוצות:
גליל עליון נשים
גליל עליון גברים

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital