כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
זו סנטר קלאב קריית שמונה - מועדון של חיות
view counter
זו סנטר קלאב קריית שמונה - מועדון של חיות
view counter

גביע ההגינות בכדורסל בבית ספר הגומא - הדרך היא החשובה

מאת: 
צוות חנ"ג ביה"ס הגומא
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
24.05.16
גלריית תמונות:
גביע ההגינות בכדורסל בבית ספר הגומא - הדרך היא החשובה  צילום: צוות חנ"ג ביה"ס הגומא

אתמול (23.5.16) הסתיים המחזור השני בגביע ההגינות לכיתות ד' בביה"ס הגומא. בביה"ס הגומא המשחק לא מתחיל בניצחון ולא נגמר בהפסד, בביה"ס הגומא הדרך היא החשובה. בגביע ההגינות לכיתות ד' בכדורסל יש הכל: רצון לנצח, ניקוד על מתן כבוד, ניקוד על הגינות, ניקוד על עידוד וניקוד על פרגון. גביע ההגינות משאיר את המשחק ואת הרצון לנצח כחשובים, אבל לא חשובים כמו הדרך עצמה.

במחזור הראשון (16.5) נפגשו קבוצות ד'1 של המורה שוש שקד עם קבוצת ד'4 וד'2 של המורות ניצן מלכה ושני פרידמן. המשחק התקיים במגרש המשולב, ושתי הקבוצות עודדו והתנהגו בספורטיביות. מבחינת ניקוד במשחק עצמו ניצחה ד1'.

ניקוד כללי לגביע ההגינות:
ד'1: עידוד - 8 נקודות, כבוד ליריבה - 10 נקודות, כבוד לחברי הקבוצה שלי - 10 נקודות, ניצחון בכדורסל - 10 נקודות. סה"כ ניקוד: 38 נקודות.
ד'4+2: עידוד - 9 נקודות, כבוד ליריבה - 10 נקודות, כבוד לחברי הקבוצה שלי - 10 נקודות, הפסד בכדורסל - 5 נקודות. סה"כ ניקוד: 34 נקודות.

המחזור השני התקיים כאמור אתמול, המשחק התקיים באולם הכדורסל של הגומא. מבחינת כדורסל הוצגה רמה גבוהה, אולם לצערנו הייתה ירידה קטנה בהתנהגות.

ניקוד כללי לגביע ההגינות:
ד'2+4: עידוד 8 נקודות, מתן כבוד ליריבה - 3 נקודות, מתן כבוד לשחקני הקבוצה שלי - 8 נקודות, הפסד במשחק - 5 נקודות. סה"כ ניקוד: 24.
ד'3: עידוד 9 נקודות, מתן כבוד ליריבה - 8 נקודות, מתן כבוד לשחקני הקבוצה שלי - 10 נקודות, ניצחון - 10 נקודות. סה"כ ניקוד: 37

בשלישי הבא יתקיים המחזור השלישי והאחרון, הניקוד מהמפגשים המוקדמים ישמר, כך שהתנהגות טובה כנראה תבטיח לקבוצות ד'1 ו-ד'3 לפחות את המקומות 1-2, והקרב למי תסיים ראשונה יוכרע לא רק בתוצאה במגרש, אלא בעיקר בדרך בא יבחרו כל תלמידי הכיתות לצעוד לכבד, לעודד ולשתף.

תודה רבה לאלעד רביד, מאמן קט-סל הגומא ולמורות ביה"ס על העזרה ושיתוף הפעולה בטורניר.
 

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital