השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter
כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter
זקוקים לחנות מחשבים איכותית עם שירות התקנות מקצועי ואמין? פתרונות מחשוב וסלולר לבית ולמשרד. LP מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter

אנחנו כאן כדי להישאר

מאת: 
יניב גרטי
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
02.01.15

אומנם לא רבות נכתב מעל דפי אתר זה על הרוגבי בגליל בשנה זו, אך זה בהחלט זמן טוב לסיכום של שנת 2014 והסתכלות לקראת שנת 2015.
 
מועדון הרוגבי גליל עליון חוגג בימים אלו שנתיים של פעילות, מאז הוקם לתחייה מחדש, לאחר 12 שנות הדממה, בנובמבר 2012, ע"י עמירם פורת, עידו שמיר ויוחנן ינאי.

בשנתיים בלבד הפך מועדון הרוגבי של הגליל לאחד משלושת המועדונים הגדולים בארץ מבחינת כמות שחקנים והיקף פעילות והוא המועדון היחידי בארץ של יש לו קבוצה בכל ליגה (ילדים, נוער, נשים ובוגרים) !!!
המועדון מונה כיום כ- 85 שחקנים.

את עונת הפעילות הנוכחית החלו במועדון בחודש אוגוסט, כאשר חזרו מפגרה בת חודש במהלך חודש יולי.

לפני הפגרה התנהלה עונת המשחקים הקודמת, כאשר אותה סיימה קבוצת הבוגרים בניצחון מוחץ על ירושלים באיילת השחר במסגרת ליגת הפיתוח וזכייה בשני טורנירים של שביעיות.
קבוצת הנשים סיימה את העונה כאלופות הצפון ועם נציגה אחת שטסה לייצג אותנו באליפות אירופה ברוגבי נשים (נעמי פיליפס), כאשר 2 בנות נוספות (מאיה אסתרקין ומיטל פרייבך) נמנות על הסגל אך פציעות מנעו את יכולתן לשחק.

קבוצות הילדים (מתחת לגיל 12) וקבוצת הנוער הראו שיפור מתמיד ויכולות גבוהות של לחימה, מוטיבציה והרבה רוגבי איכותי. גם לנבחרת ישראל לנוער היה נציג מהגליל (טל אילן) שייצג אותנו בכבוד בטורניר בגרמניה.

את עונת המשחקים הנוכחית החלו כאמור במועדון כבר באוגוסט, עם תחילת אימוני הנשים והבוגרים, כאשר בספטמבר הצטרפו גם קבוצות הילדים והנוער.

קבוצת הילדים - מונה כיום 25 שחקנים, בקצב הצטרפות מדהים!!! כאשר את העונה התחילו 11 שחקנים ועד כה הצטרפו 14 שחקנים ואף אחד לא פרש, נתון מדהים לכל הדעות. זוהי קבוצה שהסגל שלה הוא כמו הסגל של 2 הקבוצות האחרות בגיל הזה ביחד!!!

עקב ריבוי השחקנים החדשים לקח זמן לילדים ללמוד את המשחק ולהתגבש ובטורניר האחרון (היו עד כה 3) הם הראו יכולות גבוהות רבות, כולל טריים (שערים) רבים וזכייה של בר שפושניק מכפר גלעדי בתואר השחקן המצטיין של הטורניר, עם 5 טריים!!!
בקבוצה משחקים ילדים מכל האזור, עד יסוד המעלה, ומכל בתי הספר כמעט באיזור (עלי גבעה,לב העמק, הגומא, עינת הגליל ומבוא גליל).
בהמשך העונה מצפים לקבוצה עוד טורנירים רבים ונקווה שרף השיפור ימשיך
את הקבוצה מאמן יגאל לוי.

קבוצת הנוער - מונה כיום 10 שחקנים, עם 2 שחקנים חדשים שהצטרפו השנה (בתקווה שעוד יבואו), כאשר 4 מתוכם נמנים כיום על הסגל הרחב של נבחרת ישראל לנוער.
אומנם הקבוצה קטנה, אך מאוד איכותית ומשחקת ברמה גבוהה מאוד.
עד כה היו לנוער 2 טורנירים, שבאחד מהם נבחר לשחקן מצטיין של הטורניר ירדן פארן מכפר בלום.
גם בקבוצה הזו משחקים ילדים מכל הגליל (כולל מעמיעד וכפר הנשיא).
לקבוצת הנוער מצפים עוד טורנירים רבים עד לסיום העונה ונקווה להמשיך ולראות את קו השיפור וההתקדמות שלהם
את הקבוצה מאמן עמירם פורת, אשר מצפה בימים אלו לילד נוסף, שיהיה בהצלחה!!!

 

 אימפריה באדום. קבוצת הילדים והנוער של רוגבי גליל עליון.
אימפריה באדום. קבוצת הילדים והנוער של רוגבי גליל עליון.

קבוצת הנשים - לאחר שהביאה כבוד רב למועדון ולגליל בשנה הראשונה שלה בליגה, עם אליפות הצפון ומאבקים קשים נגד הקבוצות הבכירות, החלה הקבוצה את העונה בקול ענות חלושה, עקב פרישתן של כמה שחקניות מפתח עקב לימודים, הריונוות, גיוס לצבא, טיולים לחו"ל ופציעות והקבוצה הייתה צריכה לבנות את עצמה מחדש, כאשר רק 5-6 בנות היו מנוסות.
לאחר יום חשיפה בתל-חי הכל השתנה, כאשר 6 בנות נוספות גוייסו למועדון וביחד עם עוד 3 בנות שהצטרפו בשלהי העונה הקודמת ועוד 6 הותיקות, מונה כיום הקבוצה כ-15 שחקניות פעילות.
למרות הסגל הקצר, החלה הקבוצה את הליגה בהצלחה רבה והן כיום במקום השלישי, אחרי תל אביב וירושלים הותיקות והחזקות. את הפיקוד על הקבוצה לקחה השנה מיטל פרייבך, אשר חזרה מפציעה קשה ומונתה השנה לקפטנית הקבוצה ועקב יציאתה של תאיה רוזנברג להריונה, קיבלה מיטל גם חלק מהניהול של הקבוצה.
לקבוצה יש עוד 3 טורנירים עד סיום העונה של שביעיות ולאחר מכן עוברות הבנות למתכונת של משחקי 10 נגד 10, שבהמלכן מתחברות שתי קבוצות ומשחקים ללא שחקניות הנבחרת, אשר מתחילות להתכונן לאליפות אירופה.
מאמן הקבוצה הוא יגאל לוי.

 

 קבוצת הנשים המתחדשת של רוגבי גליל עליון.
קבוצת הנשים המתחדשת של רוגבי גליל עליון.

קבוצת הבוגרים - בעונה שעברה שיחקה הקבוצה בליגת הפיתוח, אשר נועדה לקבוצות בתהליך בנייה. בתחילת העונה החליטו במועדון, לאחר לבטים רבים, להיכנס לליגה הבכירה של הרוגבי בישראל ועד כה שוחקו 6 משחקים. אומנם הקבוצה טרם ניצחה, אך ניתן לראות שיפור והתקדמות ממשחק למשחק. גם בקבוצה הבוגרת יש מספרים גדולים השנה והצטרפו עד כה כ-15 שחקנים במהלך השנה, חלקם גם כן לאחר יום חשיפה בתל-חי. גם בקבוצה הבוגרת שחקנים רבים עזבו, בעיקר לחו"ל, דבר שהקשה בהתחלה עקב חוסר ניסיון של שחקנים חדשים רבים, אך עם הזמן השחקנים הללו תופסים את העסק ומקבלים ניסיון.
כיום מונה הקבוצה כ-35 שחקנים.
לקבוצה מצפה חודש ינואר מטורף, כאשר הם יוצאים למסע משחקים בכל רחבי הארץ, עם 4 משחקים בחודש ינואר ונקווה שנצליח לעמוד על הרגלים אחר כך...
הליגה נגמרת בינואר ואז יש משחקי גביע וטורנירי שביעיות עד לפגרה בחודש יוני.
מאמן הקבוצה, גם כאן...יגאל לוי.

 

קבוצת הבוגרים של רוגבי גליל עליון במשחק מול אשקלון.
קבוצת הבוגרים של רוגבי גליל עליון במשחק מול אשקלון. (צילם: לירון זורנו)

מועדון הרוגבי של הגליל שם דגש גדול על הערכים אשר המשחק הזה מקנה, כמו עבודת צוות, כבוד לעומד מולך, לשופט,למאמן ולשחקני היריבה והקבוצה, משמעת וכמובן מעל הכל ההנאה שבמשחק וכל מצטרף חדש מיד מתלהב ומצטרף בשמחה למועדון הנפלא שנבנה בגליל.
מילת תודה ענקית מגיעה למאמנים היקרים שלנו, שעושים ימים כלילות למען הצלחת המועדון, במסירות אדירה ומוטיבציה גבוהה מאוד.
 
אני מזמין את כולכם לבוא ולנסות ומבטיח שלא תתאכזבו מלהיות חלק מהמשחק המופלא הזה שנקרא רוגבי ובטוח שתהיו מאושרים ושמחים להיות חלק מהמועדון המדהים הזה שנקרא מועדון רוגבי גליל עליון.
 
 
לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אל:
יניב גרטי, מנהל המועדון – 0547948883, yanivgerti@gmail.com
בפייסבוק – רוגבי גליל עליוןרוגבי נשים גליל עליון

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital