מחפשים אימון פונקציונאלי המשלב קרוספיט, TRX ואקסטרים? אימוני כושר אישיים וקבוצתיים במתחם מאובזר וחדשני. קרוספיט קריית שמונה
view counter
גוף חטוב ומעוצב ב- 20 דקות אימון פעם בשבוע! הצטרפו לעשרות מתאמנים שכבר רואים תוצאות! EMS PLUS ראש פינה
view counter
השכרת ומכירת במות הרמה, מלגזות וגנרטורים. רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע
view counter

ליגה אזורית בכדורסל ילדים גליל עליון

אוחנה סנטר - המרכז לאספקה טכנית
view counter
איטליה הקטנה
view counter
המרכז לטניס בישראל סניף קרית שמונה
view counter
דף חלק - החנות הגדולה בצפון לציוד בי"ס וציוד משרדי
view counter
הגר - קונדיטוריית בוטיק ביתית
view counter
LP מחשבים - לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים
view counter
שיפודי הקריה
view counter
מילגה קריית שמונה
view counter
מדרסי העטלף
view counter
איב מוסרי פילאטיס - סטודיו לפילאטיס מכשירים
view counter
Dr. Cell - מעבדה סלולרית לתיקון טלפונים סלולריים וסמארטפונים וחנות אביזרים
view counter
בי אקטיב - ביגוד ספורט מקצועי
view counter
ראש פינה ספא - טיפולי ספא לגוף ולנפש
view counter
דור אלון גז גליל עליון - אספקת פתרונות גז
view counter
טקיאר מזגנים - מערכות מיזוג וקירור אויר מתקדמות
view counter
די ג'יי אילון ישראל
view counter

אירוע סיום של ליגת ישובים בכדורסל 2018

מאת: 
איתי ירושלמי
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
22.06.18

בשלישי האחרון ה-19/6 בקיבוץ נאות מרדכי התקיים אירוע הסיום של ליגת הישובים לילדים גליל עליון בכדורסל לשנת 2018.

האירוע התחיל בתחרות קליעה קבוצתית בין הקבוצות. לגמר העפילו עמיר/שמיר ובית הלל.

המחצית הראשונה של משחק הגמר בין מחניים לכפר בלום התנהל בשליטה של מחניים שהובילה לאורך רוב שלבי המחצית בהפרשים של 6-8 נקודות בהנהגת אור גלבגיסר ונבות אברהמי. תוצאת המחצית הראשונה 17-13 למחניים.

במחצית התקיימה תחרות קליעה של הורה וילד. משפחת גורדון (אבישי ואורי) מכפר בלום ניצחה את משפחת גלבגיסר ממחניים. בגמר תחרות הקליעה הקבוצתית ניצחה הקבוצה המשותפת של עמיר/שמיר את בית הלל שסיימה במקום השני המכובד.

 

 

במחצית השנייה של משחק הגמר התנהל משחק צמוד ומתוח עד לשניות האחרונות. סל ניצחון של יובל ברק מכפר בלום דקה לסיום המשחק הבטיח ניצחון לכפר בלום. שיפוט מצוין ע״י מייקל קרפ ונטע בשן מאמני המחלקה.

 

 

בטקס הסיום צוינו מאמני הקבוצות (שחקני מחלקת הנוער):
יותם קפלן ותומר סונגו מאיילת השחר -שגם זכתה בתואר הקבוצה ההוגנת
עידו גרשמן מכפר הנשיא
איילון חודורוב דנה ביתן ונבו נוידזאדה מכפר בלום
שחר ספיר מכפר גלעדי
טל מרדכי מדפנה
נרי סרור משמיר /עמיר
גיא גלבגיסר ממחניים
עשור תומר ושחר נחמיאס מגדות
שאשא רוזנפלד טל מטלון ותום ברקוביץ מבית הלל
ענבר קוממי מחולתה/יסוד
חן גיא ויהב הולנדר מלהבות הבשן

תודה ענקית לאלעד רביד שניהל את הליגה ולמנהלי הקבוצות בישובים - ניפגש בשנה הבאה...

 

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".

כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital