מחפשים אימון פונקציונאלי המשלב קרוספיט, TRX ואקסטרים? אימוני כושר אישיים וקבוצתיים במתחם מאובזר וחדשני. קרוספיט קריית שמונה
view counter
גוף חטוב ומעוצב ב- 20 דקות אימון פעם בשבוע! הצטרפו לעשרות מתאמנים שכבר רואים תוצאות! EMS PLUS ראש פינה
view counter
טקיאר מזגנים
view counter

אימון three in one בקריית שמונה

תגיות:

מועדון הכושר ועיצוב הגוף בי אקטיב

על מנת למקסם את התוצאות של אימוני עיצוב הגוף המומחים ממליצים לחלק את העבודה לשני אימונים, אימון לפלג גוף עליון ואימון לפלג גוף תחתון. אימון three in one הוא האימון המושלם להשגת הפרופורציות הנכונות בחלק גוף תחתון.

בקרב נשים נהוג לחשוב כי להשגת מראה חטוב יש להתרכז בעיקר בעבודה על פלג גוף תחתון. בקרב גברים לעומת זאת, הדעה הרווחת היא שהרגליים מקבלות מאמץ פיזי מספק לאורך היום ממגוון פעילויות שוטפות ולכן אימוני פלג הגוף התחתון נזנחים על ידם. שתי הגישות שגויות ועלולות להוביל לפגיעה ביצירת מראה גוף מאוזן ופרופורציונאלי. לשם כך בדיוק מיועד אימון three in one בקרית שמונה, מכיוון שהוא מתמקד בעבודה נכונה על כל האזורים של פלג הגוף העליון והתחתון מבלי ליצור עומס יתר על השרירים, שעלול להוביל למראה לא פרופורציונאלי. מסיבה זו אימון three in one בגליל נחשב לאחד הפופולאריים בקרב בני שני המינים. 

למה אימון three in one כל כך חשוב
מכיוון שבמהלך אימון three in one בקרית שמונה מבצעים עבודה מאומצת לעיצוב, חיטוב וחיזוק כל הגוף הוא מעצב בצורה הנכונה את השרירים ולא יוצר מראה מנופח. זאת אודות לכך שבמהלך האימון נעשית עבודה שמגרה את השריר בצורה מספקת על מנת לשרוף את עודפי השומן. יחד עם זאת, אודות לאיזון הנכון בין עבודת הכוח לעבודה על הגמישות והעיצוב של השריר, לאחר סיום אימון three in one בגליל לא תחושו שריפה של השריר כפי שמרגישים בסיום אימון משקולות בחדר כושר. כאשר פלג גוף תחתון ופלג גוף עליון מפותחים כהלכה, זה יוצר מראה מרשים ומחוטב לכל הגוף ומאוד משפר את הסימטריה, מכיוון שהיא תלויה בהתפתחות הנכונה של שרירי הרגליים והידיים, שבהם נמצאות קבוצות השרירים החזקות ביותר בגוף. 

מה כולל אימן three in one 
במהלך אימון three in one בקריית שמונה משולבים תרגילי מפתח המבוצעים ברצף ותוך כדי הדרכה של מנחה השיעור. מומחים בתחום הכושר ממליצים להשתתף באימון זה לפחות פעמיים בשבוע על מנת להשיג את התוצאות המרביות של חיזוק נכון של השרירים ושיפור טווח התנועה שלהם. אימון three in one בגליל העליון מבוסס על ארבע תרגילי מפתח החשובים ביותר לעיצוב פלג הגוף התחתון והעליון, כשהם מבוצעים בטכניקות שונות ותוך שימוש באביזרי עזר לשיפור התוצאה. כמו כן מושם דגש במהלך אימון זה להפעלה הנכונה של היחידה המוטורית החשובה ביותר של גוף האדם ועבודה על הגמישות של השריר. בסופו של דבר אימון three in one בקרית שמונה יוביל למראה גוף מוצק ואדוק.

 

 04-6949988
קניון נחמיה, קרית שמונה
כל הזכויות שמורות © גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
תכנות: SmartWebs  ♦  שיווק דיגיטלי: SOL Digital